Меню
Пошук
researchers-world-lab-coat

Про «Світ дослідників» 

Наш внесок у підвищення наукової грамотності.

«Світ дослідників» – це міжнародна освітня ініціатива компанії «Хенкель». Її мета – сприяти отриманню дітьми молодшого шкільного віку базової наукової освіти.

Саму ініціативу «Світ дослідників» було започатковано у 2011 році на базі позашкільного навчального закладу для дітей молодшого віку в Дюссельдорфі під назвою «Форшервельт» (Forscherwelt). На відміну від традиційної шкільної лабораторії, окрім зони для експериментів, тут є місця для відпочинку, а також простір для рухової активності, взаємного обміну думками та роздумів.

Зміст програми, яка спочатку розроблялася лише для дітей співробітників компанії, ґрунтується на власних дослідженнях компанії «Хенкель». Вона включає спеціалізовані канікулярні курси та навчальні модулі на теми склеювання, прання, особистої гігієни та сталого розвитку. У ній також передбачено навчальні курси для викладачів.
За цей час програма для дітей співробітників стала популярним місцем позакласного навчання для місцевих початкових шкіл, а з 2014 року ініціатива «Світ дослідників» вийшла на міжнародний рівень. На підприємствах компанії «Хенкель» від Азії та Близького Сходу до Північної та Південної Америки в межах ініціативи здійснюється підтримка фундаментальної наукової освіти. Під девізом «Forscherwelt to go» реалізовують мобільні програми для шкіл і в школах, регулярні курси на позашкільних навчальних майданчиках, що проводять партнерські організації, а також цифрові модулі.

Популяризація науки

Доктор Сімона Бажель-Тра, голова Комітету акціонерів і Наглядової ради компанії «Хенкель», сама дуже рано зацікавилася природничими науками. Власне захоплення підштовхнуло пані Сімону (доктора біологічних наук) до створення курсу, який якомога раніше в ігровій формі познайомить дітей зі світом досліджень. Під її покровительством у квітні 2011 року компанія «Хенкель» започаткувала довгострокову освітню ініціативу для дітей, орієнтовану головним чином на вікову групу 10 років.

photograph Simone Bagel-Trah

«Наш світ сповнений чудес, які варті того, щоб про них дізналися. Цікавість, жага до нових відкриттів, сміливість ставити запитання – саме ці якості лягли в основу ініціативи «Світ дослідників», покликаної зацікавити дітей природничими науками.»

Дізнатися більше