Меню
Пошук

«Світ дослідників» – креативне навчальне середовище в головному офісі компанії «Хенкель»

kids lab interior design

Середовище «Світу дослідників», спроєктоване некомерційною компанією wonderlabz, пристосоване до потреб молодої цільової групи та помітно відрізняється від звичайних лабораторій. Крім того, «Світ дослідників» пропонує місця для усамітнення та  кімнати для відпочинку, зустрічей, спілкування, презентацій і рухової активності.

Підлога, меблі, освітлення та стельові панелі гармонійно поєднуються між собою, покращуючи видимість окремих функціональних кімнат. Вони допомагають дітям зорієнтуватися та не дають загубитися в незвичному для них середовищі. У безпечному просторі «Світу дослідників» діти можуть сконцентруватися на тому, що вони роблять.

Такі елементи дизайну, як стельові панелі та штори, виконують подвійну функцію, забезпечуючи захист від шуму та водночас відіграючи ключову роль у створенні світлового ефекту.

Загальна мета архітектурної концепції – створити атмосферу, в якій діти почуватимуться невимушено, та забезпечити ідеальне середовище, де вони зможуть навчатися, розважаючись.

photograph of Thomas Laqua

«Світ дослідників» сприяє навчанню на індивідуальній основі, а в центрі його архітектурної концепції – потреби дітей. Багатоваріантна просторова концепція дозволяє дітям тісно співпрацювати одне з одним на «Островах дослідників» і збиратися разом, щоб обдумати та презентувати те, чого вони навчилися на «Горі знань». Тут також є простір для розваг і неформальної взаємодії навколо “Сонячного черв'яка”».

Нагороди

Дизайн «Світу дослідників» отримав три нагороди у відомих дизайнерських конкурсах:

Креативне навчальне середовище

Дружнє до дитини та креативне середовище сприяє навчанню.

kids lab interior design

©wonderlabz

kids lab interior design

©wonderlabz

kids lab interior design

©wonderlabz

kids lab interior design

©wonderlabz